Katarzyna

Witaj, nazywam się Kasia. Jestem teologiem, magistrem nauk o rodzinie, mediatorem.

Udzielam wsparcia duchowego osobom zagubionym, poszukującym, w kryzysie wiary. Prowadzę konsultacje jak żyć wiarą i ewangelią w życiu codziennym, pomagam spojrzeć na problemy oczami wiary. Prowadzę mediacje karne, cywilne, gospodarcze, ale przede wszystkim rodzinne, szczególnie w sytuacji kryzysu małżeńskiego.

Ukończyłam Uniwersytet im kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku nauki o rodzinie (teologia małżeństwa i rodziny) z tytułem mgr teologii/nauk o rodzinie. Ukończyłam szereg szkoleń z zakresu mediacji rodzinnych, cywilno-gospodarczych, oraz karnych, potwierdzonych certyfikatami. Stale się dokształcam w tej dziedzinie poprzez udział w konferencjach, szkoleniach, warsztatach, webinariach. Byłam też prelegentem w czasie konferencji zorganizowanej z okazji Dni Mediatora.

Teologiem jestem od 26 lat, przez ostatnie 8 lata aktywnie uprawiam teologię na forum katolickim. Mediatorem jestem od 8 lat, przeprowadziłam ponad 120 postępowań mediacyjnych, co jest sporym doświadczeniem zawodowym.

Obecnie uczęszczam na  na roczne Studium Pomocy Psychologicznej dla Par. 

Beata

Hej! Mam na imię Beata i jestem tu dla ciebie. Zapraszam do przyjacielskiej rozmowy w duchu miłości, życzliwości i zrozumienia. Mam 33 lata, spełniam się w życiu jako żona. Kocham przyrodę i zwierzęta, jestem opiekunką dwóch psiaków. Na codzień moderuję forum katolickie, pomagam przez rozmowę oraz studiuję Teologię i filozofię. Należę również do parafialnej wspólnoty Caritas i Ruch Światło Życie. Empatia, wrażliwość i chęć niesienia pomocy to moje „supermoce”. Chodź, napisz, pytaj o co zechcesz, czuj się tu bezpiecznie. 😊
~Bea

Dariusz

Witaj,
Mam na imię Dariusz. Jestem teologiem przygotowującym się do przyjęcia święceń diakonatu (stały diakonat). Tytuł magistra teologii uzyskałem na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie w 2015 roku. Jestem mężem i tatą. Pasjonuję się liturgią, muzyką i sportem. Obecnie pracuję w obszarze marketingu jednej z firm telekomunikacyjnych. Działam w Kościele na różne sposoby – na różnych polach w swojej rodzinnej parafii, ale też i w internecie, w ekipie projektu “Dolina Modlitwy” oraz “Z pasji do liturgii”. Zapraszam do kontaktu.